• Ważny czas dla SU

• W poniedziałek 20 listopada w Limanie odbyła się debata na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego 2023/2024. Nasi kandydaci to Oliwia Parulska z 2g oraz Dawid Mazurek z klasy 3g.

Mamy nadzieję, że to wydarzenie przybliżyło uczniom i uczennicom Limana plany wyborcze kandydatów.

Wybór należy do Was.

We wtorek 21 listopada wybory do Zarządu SU. Czas rozstrzygnięcia nadszedł. Powitamy nowy Zarząd SU.

• Świętowanie Niepodległości w Limanie - konkursy

• Kawiarnia Szkocka - konkurs matematyczny nawiązujący do tradycji lwowskiej szkockiej matematycznej.

Od wielu lat organizowany jest w okrąglaku na I piętrze.

Zwycięzcą został 🏅 Michał Kucharski, drugie miejsce 🥈 Bartosz Kucharzewski. Obaj są uczniami klasy 2b

Moda lata 20. lata 30.  - Kolejna edycja zakończona. Uczniowie wyróżnieni na scenie w auli odebrali gratulacje.

Turniej Wspólne Słowa - odbył się w bibliotece. Sukces odnieśli uczniowie klasy 2h

• Ślubowanie klas I

• W dniu 23.10.2023 w naszej auli odbyło sie uroczyste Ślubowanie Uczniów Klas I

Po części oficjalnej nastąpiły prezentacje klas I i otrzęsiny pierwszaków.

• Treningi z piłki siatkowej

• Zapraszamy na pierwsze treningi z piłki siatkowej. 🏐🔥🔥🔥💪

• Dla dziewczyn ruszają w poniedziałek 20.listopada o godzinie 15.45🏐
              • Dla chłopaków ruszają w czwartek 23. listopada o godzinie 15.00🏐

Zapraszają

Krystyna Pazio

Bożena Chlewicka

• 2H w Teatrze Collegium Nobilium

• 264 lata temu  w Teatrze Collegium Nobilium odbyła się  premiera  sztuki Stanisława Konarskiego " Epaminondas". W tym roku wystawiono ją ponownie, w tym samym miejscu. A my w tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyliśmy.