• O nas

• Nasza szkoła mieści się w pięknym, przedwojennym budynku, który pamięta wiele wydarzeń z historii Warszawy, ale który również jest od lat systematycznie modernizowany.

Posiadamy obecnie:

• świetnie wyposażone sale lekcyjne

• aulę koncertową

• salę konferencyjną

• dużą halę sportową

• szatnię z oddzielnymi szafkami dla każdego

• świeżo odnowione boisko

• bibliotekę, która jest również naszym centrum kulturalnym (zobacz tu)

• elegancką stołówkę z dużym wyborem dań (przykładowy jadłospis tu)

• przestrzeń relaksu dla uczniów na szkolnym okrąglaku: kanapy, fotele itp.

• pomieszczenie radiowęzła

• patio

Nasza szkoła tętni życiem. Tu naprawdę dużo się dzieje. W ramach działalności naukowej organizowane są przeróżne warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi, czy wyjścia kulturalne. W szkole panuje miła, koleżeńska atmosfera, a uczniowie integrują się, rozwijając swoje talenty na spotkaniach kół zainteresowań.

Przed wybuchem epidemii działało koło muzyczne, teatralne, artystyczne, taneczne i wiele innych! Poza tym, na każdej przerwie możesz wpaść na "okrąglak", gdzie jest uczniowska strefa relaksu, bądź posłuchać, co leci w szkolnym radiowęźle. Dla uczniów zawsze dostępny jest też gabinet psychologa, pedagoga, doradcy zawodowego i szkolne centrum kultury - biblioteka. Panuje tam przemiła, przyjazna atmosfera.