• Nauczyciele

        •  Andrzej Wyrozembski
        • Andrzej WyrozembskiWychowawca: 3E
          🔴 Dyrektor Liceum, matematyka, fizyka, wos
          mail: dyrektor@jedynka.org
        •  Anna Wróblewska-Lech
        • Anna Wróblewska-Lech
          🔵 Wicedyrektor, biologia
        • Wicedyrektor Joanna Chorąży
        • Wicedyrektor Joanna Chorąży
          🔵 Wicedyrektor, język polski
        •  Magdalena Sokulska-Fojucik
        • Magdalena Sokulska-FojucikWychowawca: 2A
          język polski
        •  Magdalena Stokowska
        • Magdalena StokowskaWychowawca: 3D
          język polski
        •  Małgorzata Wilde
        • Małgorzata WildeWychowawca: 1G
          język polski
        •  Andrzej Roman
        • Andrzej Roman
          język polski
        •  Renata Lenart
        • Renata LenartWychowawca: 1D, 1dintegr.
          język polski
        •  Stefania Wyszyńska
        • Stefania Wyszyńska
          język polski
        •  Katarzyna Głasek
        • Katarzyna GłasekWychowawca: 3C
          język angielski, język hiszpański
        •  Maciej Gostomski
        • Maciej Gostomski
          pedagog wspierający
        •  Dorota Goździewska
        • Dorota GoździewskaWychowawca: 3Eg
          geografia
        •  Ewa Jaworska
        • Ewa JaworskaWychowawca: 3Dg, 3dG integr.
          edukacja dla bezpieczeństwa, pedagog wspierający
        •  Piotr Kaczmarczyk
        • Piotr KaczmarczykWychowawca: 3Gg
          wychowanie fizyczne
        •  Agnieszka Burczycka
        • Agnieszka BurczyckaWychowawca: 3A
          język angielski
        •  Jolanta Karpowicz
        • Jolanta KarpowiczWychowawca: 3Ag
          historia, WOS
        •  Rafał Kowalik
        • Rafał KowalikWychowawca: 3G
          historia, wos, edb
        •  Jolanta Krysińska
        • Jolanta KrysińskaWychowawca: 3Fg
          wychowanie fizyczne
        •  Agnieszka Kubit
        • Agnieszka KubitWychowawca: 3Cg
          język angielski
        •  Agnieszka Michalik
        • Agnieszka MichalikWychowawca: 2D, 2dintegr.
          pedagog wspierający
        •  Dorota Sobańska
        • Dorota SobańskaWychowawca: 2B
          matematyka
        •  Michał Świderski
        • Michał ŚwiderskiWychowawca: 2E
          język angielski
        •  Agnieszka Szelenberg
        • Agnieszka SzelenbergWychowawca: 3F
          biologia
        •  Alicja Solińska
        • Alicja Solińska
          wychowanie fizyczne
        •  Jacek Bąk
        • Jacek Bąk
          Historia i społeczeństwo
        •  Magdalena Szczodry
        • Magdalena Szczodry
          pedagog
        •  Bożena Chlewicka
        • Bożena ChlewickaWychowawca: 3B
          wychowanie fizyczne
        •  Dorota Cieślak-Duda
        • Dorota Cieślak-DudaWychowawca: 2G
          geografia
        •  Tadeusz Czosnecki
        • Tadeusz Czosnecki
          wychowanie fizyczne
        •  Justyna Filipek
        • Justyna FilipekWychowawca: 1A
          język polski
        •  Aneta Górecka
        • Aneta Górecka
          język niemiecki
        •  Anna Grabowska
        • Anna GrabowskaWychowawca: 1F
          matematyka
        •  Katarzyna Gutowska
        • Katarzyna Gutowska
          język francuski
        •  Dorota Jarosz-Dobieszewska
        • Dorota Jarosz-DobieszewskaWychowawca: 1C
          historia, WOS
        •  Anna Kaliszewska
        • Anna Kaliszewska
          biologia
        •  Marta Kolczyńska-Filipowicz
        • Marta Kolczyńska-Filipowicz
          język angielski
        •  Marta Kowalczyk
        • Marta Kowalczyk
          doradztwo zawodowe
        •  Anna Kozioł
        • Anna Kozioł
          język angielski
        •  Władysław Krikotin
        • Władysław KrikotinWychowawca: 1B
          fizyka
        •  Piotr Kucharczyk
        • Piotr Kucharczyk
          wychowanie fizyczne
        •  Wojciech Lasota
        • Wojciech Lasota
          historia sztuki
        •  Danuta Magdzik-Sadura
        • Danuta Magdzik-Sadura
          informatyka
        •  Aneta Morantowicz-Żak
        • Aneta Morantowicz-ŻakWychowawca: 2C
          historia, WOS
        •  Ernandes Karlos Munar
        • Ernandes Karlos Munar
          język hiszpański
        •  Claudia Liliana Pacheco Castellanos
        • Claudia Liliana Pacheco Castellanos
          język hiszpański
        •  Edyta Ratajczak
        • Edyta Ratajczak
          pedagog, wdż
        •  Zenobia Rżanek-Boroch
        • Zenobia Rżanek-Boroch
          chemia
        •  Małgorzata Sienkiewicz
        • Małgorzata Sienkiewicz
          język angielski, język niemiecki
        •  Anna Zacharczyk
        • Anna Zacharczyk
          język polski
        •  Anna Zachwieja
        • Anna ZachwiejaWychowawca: 2F
          chemia
        •  Karolina Zawadzka
        • Karolina Zawadzka
          biblioteka
        •  Kamil Żewłakow
        • Kamil Żewłakow
          wychowanie fizyczne
        •  Agnieszka Radziszewska
        • Agnieszka RadziszewskaWychowawca: 1E
          matematyka
        •  Urszula Budek
        • Urszula BudekWychowawca: 3Bg
          matematyka
        •  Anna Celska
        • Anna Celska
          filozofia
        •  Elżbieta Dziech-Siekierska
        • Elżbieta Dziech-Siekierska
          język angielski
        •  Hanna Palianytsia
        • Hanna Palianytsia
          matematyka
        •  Elżbieta Pencak
        • Elżbieta Pencak
          matematyka
        •  Ewa Prajzner
        • Ewa Prajzner
          informatyka
        •  Krzysztof Richter
        • Krzysztof Richter
          język angielski
        •  Julia Zuin
        • Julia Zuin
          język angielski
        •  Arkadiusz Dobiszewski
        • Arkadiusz Dobiszewski
        •   Katecheta
        • Katecheta
        •  Marcin Grabowski ks.
        • Marcin Grabowski ks.
        •  Edyta Litwin
        • Edyta Litwin
        •  Ivanna Pryimak
        • Ivanna Pryimak
        •  Olena Pynzar
        • Olena Pynzar
        •  Alicja Wójcicka
        • Alicja Wójcicka
        •  Katarzyna Żuchowicz
        • Katarzyna Żuchowicz